Koti Tuoteseloste Anturit, muuntimet Liiketunnistimet - kallistusmittarit SCA114T-D10FA
Murata Electronics North America SCA114T-D10FA
Osa numero
SCA114T-D10FA
Valmistaja
Murata Electronics North America
Kuvaus
INCLINOMETER 1-AXIS MOD
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
Liiketunnistimet - kallistusmittarit
  • Viitehinta
    (Yhdysvaltain dollareina)
  • 1 pcs
Kaikki yhteensä:0 Unit Price:
0
Tavoitehinta:
Määrä:
Tuoteparametri
Osa numero SCA114T-D10FA
Osan tila Obsolete
akseli X or Y
Mittausalue -
Herkkyys ±8mA/FS
kaistanleveys 1Hz
Jännitearvot 10 V ~ 36 V
Tulostyyppi Current
liitäntä Analog
Pakkaus / kotelo Module
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C (TA)