Koti Tuoteseloste kondensaattorit Keraamiset kondensaattorit GCM188R91H103KA37D
Murata Electronics North America GCM188R91H103KA37D
Osa numero
GCM188R91H103KA37D
Kuvaus
CAP CER 10000PF 50V X8R 0603
Tuoteparametri
Osa numero GCM188R91H103KA37D
Osan tila Active
kapasitanssi 10000pF
Toleranssi ±10%
Jännite - Nimellisjännite 50V
Lämpötilan kerroin X8R
Käyttölämpötila -55°C ~ 150°C
Pakkaus / kotelo 0603 (1608 Metric)
Koko / ulottuvuus 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Korkeus - istuin (maksimi) -
Paksuus (maksimi) 0.035" (0.90mm)