Koti Tuoteseloste kondensaattorit Keraamiset kondensaattorit GCM188R71E154KA37D
Murata Electronics North America GCM188R71E154KA37D
Osa numero
GCM188R71E154KA37D
Kuvaus
CAP CER 0.15UF 25V X7R 0603
Tuoteparametri
Osa numero GCM188R71E154KA37D
Osan tila Active
kapasitanssi 0.15µF
Toleranssi ±10%
Jännite - Nimellisjännite 25V
Lämpötilan kerroin X7R
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Pakkaus / kotelo 0603 (1608 Metric)
Koko / ulottuvuus 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Korkeus - istuin (maksimi) -
Paksuus (maksimi) 0.035" (0.90mm)