Koti Tuoteseloste kondensaattorit Keraamiset kondensaattorit GCM188R71E103KA37D
Murata Electronics North America GCM188R71E103KA37D
Osa numero
GCM188R71E103KA37D
Kuvaus
CAP CER 10000PF 25V X7R 0603
  • Viitehinta
    (Yhdysvaltain dollareina)
  • 1 pcs
Kaikki yhteensä:0 Unit Price:
0
Tavoitehinta:
Määrä:
Tuoteparametri
Osa numero GCM188R71E103KA37D
Osan tila Active
kapasitanssi 10000pF
Toleranssi ±10%
Jännite - Nimellisjännite 25V
Lämpötilan kerroin X7R
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Pakkaus / kotelo 0603 (1608 Metric)
Koko / ulottuvuus 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Korkeus - istuin (maksimi) -
Paksuus (maksimi) 0.035" (0.90mm)