Koti Tuoteseloste kondensaattorit Keraamiset kondensaattorit GCM188R71E102KA37D
Murata Electronics North America GCM188R71E102KA37D
Osa numero
GCM188R71E102KA37D
Valmistaja
Murata Electronics North America
Kuvaus
CAP CER 1000PF 25V X7R 0603
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
Keraamiset kondensaattorit
Tuoteparametri
Osa numero GCM188R71E102KA37D
Osan tila Active
kapasitanssi 1000pF
Toleranssi ±10%
Jännite - Nimellisjännite 25V
Lämpötilan kerroin X7R
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
ominaisuudet -
Arvioinnit AEC-Q200
Sovellukset Automotive
Epäonnistumisprosentti -
Asennustyyppi Surface Mount, MLCC
Pakkaus / kotelo 0603 (1608 Metric)
Koko / ulottuvuus 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Korkeus - istuin (maksimi) -
Paksuus (maksimi) 0.035" (0.90mm)