Koti Tuoteseloste kondensaattorit Keraamiset kondensaattorit GCM155R71H681KA37D
Murata Electronics North America GCM155R71H681KA37D
Osa numero
GCM155R71H681KA37D
Valmistaja
Murata Electronics North America
Kuvaus
CAP CER 680PF 50V X7R 0402
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
Keraamiset kondensaattorit
Tuoteparametri
Osa numero GCM155R71H681KA37D
Osan tila Active
kapasitanssi 680pF
Toleranssi ±10%
Jännite - Nimellisjännite 50V
Lämpötilan kerroin X7R
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
ominaisuudet -
Arvioinnit AEC-Q200
Sovellukset Automotive
Epäonnistumisprosentti -
Asennustyyppi Surface Mount, MLCC
Pakkaus / kotelo 0402 (1005 Metric)
Koko / ulottuvuus 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Korkeus - istuin (maksimi) -
Paksuus (maksimi) 0.022" (0.55mm)