Koti Tuoteseloste Suodattimet Ferriittihelmet ja sirut BLM15AX121SZ1D
Murata Electronics North America BLM15AX121SZ1D
Osa numero
BLM15AX121SZ1D
Valmistaja
Murata Electronics North America
Kuvaus
FERRITE BEADS 0402 120OHMS 700MA
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
Ferriittihelmet ja sirut
Tuoteparametri
Osa numero BLM15AX121SZ1D
Osan tila Active
Suodatintyyppi Power, Signal Line
Linjojen määrä 1
Impedanssi @ Taajuus 120 Ohm @ 100MHz
Virta-arvo (maksimi) 700mA
DC-vastus (DCR) (Max) 130 mOhm
Arvioinnit AEC-Q200
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Pakkaus / kotelo 0402 (1005 Metric)
Asennustyyppi Surface Mount
Korkeus (maksimi) 0.022" (0.55mm)
Koko / ulottuvuus 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)