Koti Tuoteseloste Suodattimet Ferriittihelmet ja sirut BLM03HD331SN1D
Murata Electronics North America BLM03HD331SN1D
Osa numero
BLM03HD331SN1D
Kuvaus
FERRITE BEAD 330 OHM 0201 1LN
Tuoteparametri
Osa numero BLM03HD331SN1D
Osan tila Active
Suodatintyyppi Signal Line
Linjojen määrä 1
Impedanssi @ Taajuus 330 Ohm @ 100MHz
Virta-arvo (maksimi) 200mA
DC-vastus (DCR) (Max) 1 Ohm
Arvioinnit -
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Pakkaus / kotelo 0201 (0603 Metric)
Asennustyyppi Surface Mount
Korkeus (maksimi) 0.013" (0.33mm)
Koko / ulottuvuus 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)