Koti Tuoteseloste Suodattimet Ferriittihelmet ja sirut BLM03AX601SN1D
Murata Electronics North America BLM03AX601SN1D
Osa numero
BLM03AX601SN1D
Valmistaja
Murata Electronics North America
Kuvaus
FERRITE BEAD 600 OHM 0201 1LN
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
Ferriittihelmet ja sirut
Tuoteparametri
Osa numero BLM03AX601SN1D
Osan tila Active
Suodatintyyppi -
Linjojen määrä 1
Impedanssi @ Taajuus 600 Ohm @ 100MHz
Virta-arvo (maksimi) 250mA
DC-vastus (DCR) (Max) 850 mOhm
Arvioinnit -
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Pakkaus / kotelo 0201 (0603 Metric)
Asennustyyppi Surface Mount
Korkeus (maksimi) 0.013" (0.33mm)
Koko / ulottuvuus 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)