Koti Tuoteseloste RF / IF ja RFID RF-vahvistimet UATM30M2C
Microsemi Corporation UATM30M2C
Osa numero
UATM30M2C
Valmistaja
Microsemi Corporation
Kuvaus
MMIC AMPLIFIER DIE
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
RF-vahvistimet
Microsemi Corporation
    82.75680/pcs
  • 25 pcs
Tuoteparametri
Osa numero UATM30M2C
Osan tila Active
Taajuus 40MHz ~ 30GHz
P1dB 17dBm
Saada 18dB
Melu Kuva 5.5dB
RF-tyyppi -
Jännitteensyöttö 5V
Nykyinen - tarjonta -
Testitaajuus 30GHz