Koti Tuoteseloste Piirin suojaus TVS - Diodit MXSMCGLCE90AE3
Microsemi Corporation MXSMCGLCE90AE3
Osa numero
MXSMCGLCE90AE3
Kuvaus
TVS DIODE 90VWM 146VC DO215AB
Tuoteparametri
Osa numero MXSMCGLCE90AE3
Kaksisuuntaiset kanavat -
Jännite - taaksepäin (tyypillinen) 90V
Jännite - erittely (min) 100V
Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 146V
Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 10.3A
Teho - huippukulma 1500W (1.5kW)
Power Line Protection No
Sovellukset General Purpose
Kapasitanssi @ Taajuus 90pF @ 1MHz
Käyttölämpötila -65°C ~ 150°C (TJ)