Koti Tuoteseloste Piirin suojaus TVS - Diodit MXSMCGLCE20AE3
Microsemi Corporation MXSMCGLCE20AE3
Osa numero
MXSMCGLCE20AE3
Valmistaja
Microsemi Corporation
Kuvaus
TVS DIODE 20VWM 32.4VC DO215AB
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
TVS - Diodit
Microsemi Corporation
  • Viitehinta
    (Yhdysvaltain dollareina)
  • 1 pcs
Kaikki yhteensä:0 Unit Price:
0
Tavoitehinta:
Määrä:
Tuoteparametri
Osa numero MXSMCGLCE20AE3
Osan tila Active
Tyyppi Zener
Yksisuuntaiset kanavat 1
Kaksisuuntaiset kanavat -
Jännite - taaksepäin (tyypillinen) 20V
Jännite - erittely (min) 22.2V
Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 32.4V
Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 46A
Teho - huippukulma 1500W (1.5kW)
Power Line Protection No
Sovellukset General Purpose
Kapasitanssi @ Taajuus 100pF @ 1MHz
Käyttölämpötila -65°C ~ 150°C (TJ)