Koti Tuoteseloste Piirin suojaus TVS - Diodit MXLSMLJ70CA
Microsemi Corporation MXLSMLJ70CA
Osa numero
MXLSMLJ70CA
Kuvaus
TVS DIODE 70VWM 113VC DO214AB
Microsemi Corporation
    7.05925/pcs
  • 100 pcs
Tuoteparametri
Osa numero MXLSMLJ70CA
Osan tila Active
Tyyppi Zener
Yksisuuntaiset kanavat -
Kaksisuuntaiset kanavat 1
Jännite - taaksepäin (tyypillinen) 70V
Jännite - erittely (min) 77.8V
Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 113V
Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 26.6A
Teho - huippukulma 3000W (3kW)
Power Line Protection No
Sovellukset General Purpose
Kapasitanssi @ Taajuus -
Käyttölämpötila -65°C ~ 150°C (TJ)