Koti Tuoteseloste Piirin suojaus TVS - Diodit MXLSMLJ36CAE3
Microsemi Corporation MXLSMLJ36CAE3
Osa numero
MXLSMLJ36CAE3
Kuvaus
TVS DIODE 36VWM 58.1VC DO214AB
Microsemi Corporation
    7.05925/pcs
  • 100 pcs
Tuoteparametri
Osa numero MXLSMLJ36CAE3
Osan tila Active
Tyyppi Zener
Yksisuuntaiset kanavat -
Kaksisuuntaiset kanavat 1
Jännite - taaksepäin (tyypillinen) 36V
Jännite - erittely (min) 40V
Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 58.1V
Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 51.6A
Teho - huippukulma 3000W (3kW)
Power Line Protection No
Sovellukset General Purpose
Kapasitanssi @ Taajuus -
Käyttölämpötila -65°C ~ 150°C (TJ)