Koti Tuoteseloste Piirin suojaus TVS - Diodit MXLSMLG17CA
Microsemi Corporation MXLSMLG17CA
Osa numero
MXLSMLG17CA
Kuvaus
TVS DIODE 17VWM 27.6VC DO215AB
Microsemi Corporation
    7.23690/pcs
  • 100 pcs
Tuoteparametri
Osa numero MXLSMLG17CA
Osan tila Active
Tyyppi Zener
Yksisuuntaiset kanavat -
Kaksisuuntaiset kanavat 1
Jännite - taaksepäin (tyypillinen) 17V
Jännite - erittely (min) 18.9V
Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 27.6V
Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 106.6A
Teho - huippukulma 3000W (3kW)
Power Line Protection No
Sovellukset General Purpose
Kapasitanssi @ Taajuus -
Käyttölämpötila -65°C ~ 150°C (TJ)