Koti Tuoteseloste Piirin suojaus TVS - Diodit MXLSMLG15CA
Microsemi Corporation MXLSMLG15CA
Osa numero
MXLSMLG15CA
Kuvaus
TVS DIODE 15VWM 24.4VC DO215AB
Microsemi Corporation
    7.23690/pcs
  • 100 pcs
Tuoteparametri
Osa numero MXLSMLG15CA
Osan tila Active
Tyyppi Zener
Yksisuuntaiset kanavat -
Kaksisuuntaiset kanavat 1
Jännite - taaksepäin (tyypillinen) 15V
Jännite - erittely (min) 16.7V
Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 24.4V
Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 123A
Teho - huippukulma 3000W (3kW)
Power Line Protection No
Sovellukset General Purpose
Kapasitanssi @ Taajuus -
Käyttölämpötila -65°C ~ 150°C (TJ)