Koti Tuoteseloste Piirin suojaus TVS - Diodit MXLSMCJLCE48A
Microsemi Corporation MXLSMCJLCE48A
Osa numero
MXLSMCJLCE48A
Kuvaus
TVS DIODE 48VWM 77.4VC DO214AB
Microsemi Corporation
  • Viitehinta
    (Yhdysvaltain dollareina)
  • 1 pcs
Kaikki yhteensä:0 Unit Price:
0
Tavoitehinta:
Määrä:
Tuoteparametri
Osa numero MXLSMCJLCE48A
Osan tila Active
Tyyppi Zener
Yksisuuntaiset kanavat 1
Kaksisuuntaiset kanavat -
Jännite - taaksepäin (tyypillinen) 48V
Jännite - erittely (min) 53.3V
Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 77.4V
Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 19.4A
Teho - huippukulma 1500W (1.5kW)
Power Line Protection No
Sovellukset General Purpose
Kapasitanssi @ Taajuus 100pF @ 1MHz
Käyttölämpötila -65°C ~ 150°C (TJ)