Koti Tuoteseloste Piirin suojaus TVS - Diodit MXLSMCG28A
Microsemi Corporation MXLSMCG28A
Osa numero
MXLSMCG28A
Kuvaus
TVS DIODE 28VWM 45.4VC DO215AB
Microsemi Corporation
    5.53520/pcs
  • 100 pcs
Tuoteparametri
Osa numero MXLSMCG28A
Kaksisuuntaiset kanavat -
Jännite - taaksepäin (tyypillinen) 28V
Jännite - erittely (min) 31.1V
Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 45.4V
Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 33A
Teho - huippukulma 1500W (1.5kW)
Kapasitanssi @ Taajuus -
Käyttölämpötila -65°C ~ 150°C (TJ)