Koti Tuoteseloste Piirin suojaus TVS - Diodit MXLSMCG13AE3
Microsemi Corporation MXLSMCG13AE3
Osa numero
MXLSMCG13AE3
Kuvaus
TVS DIODE 13VWM 21.5VC DO215AB
Microsemi Corporation
    5.53520/pcs
  • 100 pcs
Tuoteparametri
Osa numero MXLSMCG13AE3
Osan tila Active
Tyyppi Zener
Yksisuuntaiset kanavat 1
Kaksisuuntaiset kanavat -
Jännite - taaksepäin (tyypillinen) 13V
Jännite - erittely (min) 14.4V
Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 21.5V
Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 69.7A
Teho - huippukulma 1500W (1.5kW)
Power Line Protection No
Sovellukset General Purpose
Kapasitanssi @ Taajuus -
Käyttölämpötila -65°C ~ 150°C (TJ)