Koti Tuoteseloste Piirin suojaus TVS - Diodit MXLSMBJ58CA
Microsemi Corporation MXLSMBJ58CA
Osa numero
MXLSMBJ58CA
Kuvaus
TVS DIODE 58VWM 93.6VC DO214AA
Microsemi Corporation
    5.40430/pcs
  • 100 pcs
Tuoteparametri
Osa numero MXLSMBJ58CA
Kaksisuuntaiset kanavat 1
Jännite - taaksepäin (tyypillinen) 58V
Jännite - erittely (min) 64.4V
Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 93.6V
Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 6.4A
Teho - huippukulma 600W
Kapasitanssi @ Taajuus -
Käyttölämpötila -65°C ~ 150°C (TJ)