Koti Tuoteseloste Piirin suojaus TVS - Diodit MXLSMBJ20CA
Microsemi Corporation MXLSMBJ20CA
Osa numero
MXLSMBJ20CA
Kuvaus
TVS DIODE 20VWM 32.4VC DO214AA
Microsemi Corporation
    5.40430/pcs
  • 100 pcs
Tuoteparametri
Osa numero MXLSMBJ20CA
Kaksisuuntaiset kanavat 1
Jännite - taaksepäin (tyypillinen) 20V
Jännite - erittely (min) 22.2V
Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 32.4V
Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 18.5A
Teho - huippukulma 600W
Kapasitanssi @ Taajuus -
Käyttölämpötila -65°C ~ 150°C (TJ)