Koti Tuoteseloste Piirin suojaus TVS - Diodit MXLSMBJ17CA
Microsemi Corporation MXLSMBJ17CA
Osa numero
MXLSMBJ17CA
Kuvaus
TVS DIODE 17VWM 27.6VC DO214AA
Microsemi Corporation
    5.40430/pcs
  • 100 pcs
Tuoteparametri
Osa numero MXLSMBJ17CA
Kaksisuuntaiset kanavat 1
Jännite - taaksepäin (tyypillinen) 17V
Jännite - erittely (min) 18.9V
Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 27.6V
Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 21.7A
Teho - huippukulma 600W
Kapasitanssi @ Taajuus -
Käyttölämpötila -65°C ~ 150°C (TJ)