Koti Tuoteseloste Piirin suojaus TVS - Diodit MXLSMBJ10CA
Microsemi Corporation MXLSMBJ10CA
Osa numero
MXLSMBJ10CA
Kuvaus
TVS DIODE 10VWM 17VC DO214AA
Microsemi Corporation
    5.40430/pcs
  • 100 pcs
Tuoteparametri
Osa numero MXLSMBJ10CA
Kaksisuuntaiset kanavat 1
Jännite - taaksepäin (tyypillinen) 10V
Jännite - erittely (min) 11.1V
Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 17V
Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 35.3A
Teho - huippukulma 600W
Kapasitanssi @ Taajuus -
Käyttölämpötila -65°C ~ 150°C (TJ)