Koti Tuoteseloste Piirin suojaus TVS - Diodit MXLSMBG12CA
Microsemi Corporation MXLSMBG12CA
Osa numero
MXLSMBG12CA
Kuvaus
TVS DIODE 12VWM 19.9VC DO215AA
Microsemi Corporation
    5.17990/pcs
  • 100 pcs
Tuoteparametri
Osa numero MXLSMBG12CA
Kaksisuuntaiset kanavat 1
Jännite - taaksepäin (tyypillinen) 12V
Jännite - erittely (min) 13.3V
Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 19.9V
Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 30.2A
Teho - huippukulma 600W
Kapasitanssi @ Taajuus -
Käyttölämpötila -65°C ~ 150°C (TJ)