Koti Tuoteseloste Piirin suojaus TVS - Diodit MSMLJ75CA
Microsemi Corporation MSMLJ75CA
Osa numero
MSMLJ75CA
Kuvaus
TVS DIODE 75VWM 121VC DO214AB
Microsemi Corporation
    1.38380/pcs
  • 368 pcs
Tuoteparametri
Osa numero MSMLJ75CA
Osan tila Active
Tyyppi Zener
Yksisuuntaiset kanavat -
Kaksisuuntaiset kanavat 1
Jännite - taaksepäin (tyypillinen) 75V
Jännite - erittely (min) 83.3V
Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 121V
Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 24.8A
Teho - huippukulma 3000W (3kW)
Kapasitanssi @ Taajuus -
Käyttölämpötila -65°C ~ 150°C (TJ)