Koti Tuoteseloste Piirin suojaus TVS - Diodit MSMLG7.5A
Microsemi Corporation MSMLG7.5A
Osa numero
MSMLG7.5A
Kuvaus
TVS DIODE 7.5VWM 12.9VC DO215AB
Tuoteparametri
Osa numero MSMLG7.5A
Kaksisuuntaiset kanavat -
Jännite - taaksepäin (tyypillinen) 7.5V
Jännite - erittely (min) 8.33V
Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 12.9V
Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 232.6A
Teho - huippukulma 3000W (3kW)
Kapasitanssi @ Taajuus -
Käyttölämpötila -65°C ~ 150°C (TJ)