Koti Tuoteseloste Piirin suojaus TVS - Diodit MSMLG51A
Microsemi Corporation MSMLG51A
Osa numero
MSMLG51A
Kuvaus
TVS DIODE 51VWM 82.4VC DO215AB
Microsemi Corporation
    1.39397/pcs
  • 365 pcs
Tuoteparametri
Osa numero MSMLG51A
Osan tila Active
Tyyppi Zener
Yksisuuntaiset kanavat 1
Kaksisuuntaiset kanavat -
Jännite - taaksepäin (tyypillinen) 51V
Jännite - erittely (min) 56.7V
Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 82.4V
Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 36.4A
Teho - huippukulma 3000W (3kW)
Kapasitanssi @ Taajuus -
Käyttölämpötila -65°C ~ 150°C (TJ)