Koti Tuoteseloste Piirin suojaus TVS - Diodit MSMCJLCE43AE3
Microsemi Corporation MSMCJLCE43AE3
Osa numero
MSMCJLCE43AE3
Kuvaus
TVS DIODE 43VWM 69.4VC DO214AB
Microsemi Corporation
  • Viitehinta
    (Yhdysvaltain dollareina)
  • 1 pcs
Kaikki yhteensä:0 Unit Price:
0
Tavoitehinta:
Määrä:
Tuoteparametri
Osa numero MSMCJLCE43AE3
Kaksisuuntaiset kanavat -
Jännite - taaksepäin (tyypillinen) 43V
Jännite - erittely (min) 47.8V
Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 69.4V
Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 21.6A
Teho - huippukulma 1500W (1.5kW)
Power Line Protection No
Sovellukset General Purpose
Kapasitanssi @ Taajuus 100pF @ 1MHz
Käyttölämpötila -65°C ~ 150°C (TJ)