Koti Tuoteseloste Piirin suojaus TVS - Diodit MSMCJ30AE3
Microsemi Corporation MSMCJ30AE3
Osa numero
MSMCJ30AE3
Kuvaus
TVS DIODE 30VWM 48.4VC DO214AB
Microsemi Corporation
    0.80850/pcs
  • 596 pcs
Tuoteparametri
Osa numero MSMCJ30AE3
Osan tila Active
Tyyppi Zener
Yksisuuntaiset kanavat 1
Kaksisuuntaiset kanavat -
Jännite - taaksepäin (tyypillinen) 30V
Jännite - erittely (min) 33.3V
Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 48.4V
Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 31A
Teho - huippukulma 1500W (1.5kW)
Kapasitanssi @ Taajuus -
Käyttölämpötila -65°C ~ 150°C (TJ)