Koti Tuoteseloste Piirin suojaus TVS - Diodit MSMCJ18AE3
Microsemi Corporation MSMCJ18AE3
Osa numero
MSMCJ18AE3
Kuvaus
TVS DIODE 18VWM 29.2VC DO214AB
Microsemi Corporation
    0.80850/pcs
  • 596 pcs
Tuoteparametri
Osa numero MSMCJ18AE3
Kaksisuuntaiset kanavat -
Jännite - taaksepäin (tyypillinen) 18V
Jännite - erittely (min) 20V
Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 29.2V
Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 51.4A
Teho - huippukulma 1500W (1.5kW)
Power Line Protection No
Sovellukset General Purpose
Kapasitanssi @ Taajuus -
Käyttölämpötila -65°C ~ 150°C (TJ)