Koti Tuoteseloste Piirin suojaus TVS - Diodit MSMCGLCE54A
Microsemi Corporation MSMCGLCE54A
Osa numero
MSMCGLCE54A
Kuvaus
TVS DIODE 54VWM 87.1VC DO215AB
Microsemi Corporation
  • Viitehinta
    (Yhdysvaltain dollareina)
  • 1 pcs
Kaikki yhteensä:0 Unit Price:
0
Tavoitehinta:
Määrä:
Tuoteparametri
Osa numero MSMCGLCE54A
Kaksisuuntaiset kanavat -
Jännite - taaksepäin (tyypillinen) 54V
Jännite - erittely (min) 60V
Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 87.1V
Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 17.2A
Teho - huippukulma 1500W (1.5kW)
Power Line Protection No
Sovellukset General Purpose
Kapasitanssi @ Taajuus 100pF @ 1MHz
Käyttölämpötila -65°C ~ 150°C (TJ)