Koti Tuoteseloste Piirin suojaus TVS - Diodit MSMCGLCE17A
Microsemi Corporation MSMCGLCE17A
Osa numero
MSMCGLCE17A
Kuvaus
TVS DIODE 17VWM 27.6VC DO215AB
Microsemi Corporation
  • Viitehinta
    (Yhdysvaltain dollareina)
  • 1 pcs
Kaikki yhteensä:0 Unit Price:
0
Tavoitehinta:
Määrä:
Tuoteparametri
Osa numero MSMCGLCE17A
Osan tila Active
Tyyppi Zener
Yksisuuntaiset kanavat 1
Kaksisuuntaiset kanavat -
Jännite - taaksepäin (tyypillinen) 17V
Jännite - erittely (min) 18.9V
Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 27.6V
Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 54A
Teho - huippukulma 1500W (1.5kW)
Power Line Protection No
Sovellukset General Purpose
Kapasitanssi @ Taajuus 100pF @ 1MHz
Käyttölämpötila -65°C ~ 150°C (TJ)