Koti Tuoteseloste Piirin suojaus TVS - Diodit MSMCGLCE120A
Microsemi Corporation MSMCGLCE120A
Osa numero
MSMCGLCE120A
Kuvaus
TVS DIODE 120VWM 193VC DO215AB
Microsemi Corporation
  • Viitehinta
    (Yhdysvaltain dollareina)
  • 1 pcs
Kaikki yhteensä:0 Unit Price:
0
Tavoitehinta:
Määrä:
Tuoteparametri
Osa numero MSMCGLCE120A
Kaksisuuntaiset kanavat -
Jännite - taaksepäin (tyypillinen) 120V
Jännite - erittely (min) 133V
Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 193V
Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 7.8A
Teho - huippukulma 1500W (1.5kW)
Power Line Protection No
Sovellukset General Purpose
Kapasitanssi @ Taajuus 90pF @ 1MHz
Käyttölämpötila -65°C ~ 150°C (TJ)