Koti Tuoteseloste Piirin suojaus TVS - Diodit MSMCG24AE3
Microsemi Corporation MSMCG24AE3
Osa numero
MSMCG24AE3
Kuvaus
TVS DIODE 24VWM 38.9VC DO215AB
Microsemi Corporation
    0.86625/pcs
  • 556 pcs
Tuoteparametri
Osa numero MSMCG24AE3
Kaksisuuntaiset kanavat -
Jännite - taaksepäin (tyypillinen) 24V
Jännite - erittely (min) 26.7V
Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 38.9V
Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 38.6A
Teho - huippukulma 1500W (1.5kW)
Power Line Protection No
Sovellukset General Purpose
Kapasitanssi @ Taajuus -
Käyttölämpötila -65°C ~ 150°C (TJ)