Koti Tuoteseloste Piirin suojaus TVS - Diodit MSMCG20AE3
Microsemi Corporation MSMCG20AE3
Osa numero
MSMCG20AE3
Kuvaus
TVS DIODE 20VWM 32.4VC DO215AB
Microsemi Corporation
    0.86625/pcs
  • 556 pcs
Tuoteparametri
Osa numero MSMCG20AE3
Kaksisuuntaiset kanavat -
Jännite - taaksepäin (tyypillinen) 20V
Jännite - erittely (min) 22.2V
Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 32.4V
Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 46.3A
Teho - huippukulma 1500W (1.5kW)
Power Line Protection No
Sovellukset General Purpose
Kapasitanssi @ Taajuus -
Käyttölämpötila -65°C ~ 150°C (TJ)