Koti Tuoteseloste Piirin suojaus TVS - Diodit MSMBG36CA
Microsemi Corporation MSMBG36CA
Osa numero
MSMBG36CA
Kuvaus
TVS DIODE 36VWM 58.1VC DO215AA
Microsemi Corporation
    0.66412/pcs
  • 725 pcs
Tuoteparametri
Osa numero MSMBG36CA
Osan tila Active
Tyyppi Zener
Yksisuuntaiset kanavat -
Kaksisuuntaiset kanavat 1
Jännite - taaksepäin (tyypillinen) 36V
Jännite - erittely (min) 40V
Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 58.1V
Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 10.3A
Teho - huippukulma 600W
Kapasitanssi @ Taajuus -
Käyttölämpötila -65°C ~ 150°C (TJ)