Koti Tuoteseloste Piirin suojaus TVS - Diodit MSMBG160A
Microsemi Corporation MSMBG160A
Osa numero
MSMBG160A
Kuvaus
TVS DIODE 160VWM 259VC DO215AA
Microsemi Corporation
    0.55615/pcs
  • 782 pcs
Tuoteparametri
Osa numero MSMBG160A
Osan tila Active
Tyyppi Zener
Yksisuuntaiset kanavat 1
Kaksisuuntaiset kanavat -
Jännite - taaksepäin (tyypillinen) 160V
Jännite - erittely (min) 178V
Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 259V
Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 2.3A
Teho - huippukulma 600W
Kapasitanssi @ Taajuus -
Käyttölämpötila -65°C ~ 150°C (TJ)