Koti Tuoteseloste Piirin suojaus TVS - Diodit MPLAD36KP45AE3
Microsemi Corporation MPLAD36KP45AE3
Osa numero
MPLAD36KP45AE3
Kuvaus
TVS DIODE 72.7VC 496A PLAD
Microsemi Corporation
    16.70250/pcs
  • 100 pcs
Tuoteparametri
Osa numero MPLAD36KP45AE3
Kaksisuuntaiset kanavat -
Jännite - taaksepäin (tyypillinen) 45V
Jännite - erittely (min) 50V
Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 72.7V
Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 496A
Teho - huippukulma 36000W (36kW)
Power Line Protection No
Sovellukset Automotive
Kapasitanssi @ Taajuus -
Käyttölämpötila -55°C ~ 150°C (TJ)