Koti Tuoteseloste Piirin suojaus TVS - Diodit MPLAD30KP28AE3
Microsemi Corporation MPLAD30KP28AE3
Osa numero
MPLAD30KP28AE3
Kuvaus
TVS DIODE 28VWM 46.4VC PLAD
Microsemi Corporation
    15.18000/pcs
  • 100 pcs
Tuoteparametri
Osa numero MPLAD30KP28AE3
Kaksisuuntaiset kanavat -
Jännite - taaksepäin (tyypillinen) 28V
Jännite - erittely (min) 31.1V
Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 46.4V
Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 645A
Teho - huippukulma 30000W (30kW)
Power Line Protection No
Sovellukset General Purpose
Kapasitanssi @ Taajuus -
Käyttölämpötila -55°C ~ 150°C (TJ)