Koti Tuoteseloste Piirin suojaus TVS - Diodit MPLAD18KP33AE3
Microsemi Corporation MPLAD18KP33AE3
Osa numero
MPLAD18KP33AE3
Kuvaus
TVS DIODE 53.3VC 338A PLAD
Microsemi Corporation
    15.10480/pcs
  • 100 pcs
Tuoteparametri
Osa numero MPLAD18KP33AE3
Kaksisuuntaiset kanavat -
Jännite - taaksepäin (tyypillinen) 33V
Jännite - erittely (min) 36.7V
Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 53.3V
Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 338A
Teho - huippukulma 18000W (18kW)
Power Line Protection No
Sovellukset Automotive
Kapasitanssi @ Taajuus -
Käyttölämpötila -55°C ~ 150°C (TJ)