Koti Tuoteseloste Piirin suojaus TVS - Diodit MPLAD15KP54A
Microsemi Corporation MPLAD15KP54A
Osa numero
MPLAD15KP54A
Kuvaus
TVS DIODE 54VWM 87.1VC PLAD
Microsemi Corporation
    10.80720/pcs
  • 100 pcs
Tuoteparametri
Osa numero MPLAD15KP54A
Kaksisuuntaiset kanavat -
Jännite - taaksepäin (tyypillinen) 54V
Jännite - erittely (min) 60V
Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 87.1V
Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 171A
Teho - huippukulma 15000W (15kW)
Power Line Protection No
Sovellukset General Purpose
Kapasitanssi @ Taajuus -
Käyttölämpötila -55°C ~ 150°C (TJ)