Koti Tuoteseloste Piirin suojaus TVS - Diodit MPLAD15KP26AE3
Microsemi Corporation MPLAD15KP26AE3
Osa numero
MPLAD15KP26AE3
Kuvaus
TVS DIODE 26VWM 42.1VC PLAD
Microsemi Corporation
    10.80720/pcs
  • 100 pcs
Tuoteparametri
Osa numero MPLAD15KP26AE3
Kaksisuuntaiset kanavat -
Jännite - taaksepäin (tyypillinen) 26V
Jännite - erittely (min) 28.9V
Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 42.1V
Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 357A
Teho - huippukulma 15000W (15kW)
Power Line Protection No
Sovellukset General Purpose
Kapasitanssi @ Taajuus -
Käyttölämpötila -55°C ~ 150°C (TJ)