Koti Tuoteseloste Piirin suojaus TVS - Diodit MASMLJ60CAE3
Microsemi Corporation MASMLJ60CAE3
Osa numero
MASMLJ60CAE3
Kuvaus
TVS DIODE 60VWM 96.8VC DO214AB
Microsemi Corporation
    4.47702/pcs
  • 114 pcs
Tuoteparametri
Osa numero MASMLJ60CAE3
Kaksisuuntaiset kanavat 1
Jännite - taaksepäin (tyypillinen) 60V
Jännite - erittely (min) 66.7V
Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 96.8V
Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 31A
Teho - huippukulma 3000W (3kW)
Kapasitanssi @ Taajuus -
Käyttölämpötila -65°C ~ 150°C (TJ)