Koti Tuoteseloste Piirin suojaus TVS - Diodit MASMLJ17CAE3
Microsemi Corporation MASMLJ17CAE3
Osa numero
MASMLJ17CAE3
Kuvaus
TVS DIODE 17VWM 27.6VC DO214AB
Microsemi Corporation
    4.47702/pcs
  • 114 pcs
Tuoteparametri
Osa numero MASMLJ17CAE3
Kaksisuuntaiset kanavat 1
Jännite - taaksepäin (tyypillinen) 17V
Jännite - erittely (min) 18.9V
Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 27.6V
Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 106.6A
Teho - huippukulma 3000W (3kW)
Kapasitanssi @ Taajuus -
Käyttölämpötila -65°C ~ 150°C (TJ)