Koti Tuoteseloste Piirin suojaus TVS - Diodit MASMCJ130AE3
Microsemi Corporation MASMCJ130AE3
Osa numero
MASMCJ130AE3
Kuvaus
TVS DIODE 130VWM 209VC DO214AB
Microsemi Corporation
    3.24583/pcs
  • 157 pcs
Tuoteparametri
Osa numero MASMCJ130AE3
Kaksisuuntaiset kanavat -
Jännite - taaksepäin (tyypillinen) 130V
Jännite - erittely (min) 144V
Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 209V
Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 7.2A
Teho - huippukulma 1500W (1.5kW)
Power Line Protection No
Sovellukset General Purpose
Kapasitanssi @ Taajuus -
Käyttölämpötila -65°C ~ 150°C (TJ)