Koti Tuoteseloste Piirin suojaus TVS - Diodit MASMCG70A
Microsemi Corporation MASMCG70A
Osa numero
MASMCG70A
Kuvaus
TVS DIODE 70VWM 113VC DO215AB
Microsemi Corporation
    3.36793/pcs
  • 152 pcs
Tuoteparametri
Osa numero MASMCG70A
Kaksisuuntaiset kanavat -
Jännite - taaksepäin (tyypillinen) 70V
Jännite - erittely (min) 77.8V
Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 113V
Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 13.3A
Teho - huippukulma 1500W (1.5kW)
Power Line Protection No
Sovellukset General Purpose
Kapasitanssi @ Taajuus -
Käyttölämpötila -65°C ~ 150°C (TJ)