Koti Tuoteseloste Piirin suojaus TVS - Diodit MASMBJ11CAE3
Microsemi Corporation MASMBJ11CAE3
Osa numero
MASMBJ11CAE3
Kuvaus
TVS DIODE 11VWM 18.2VC DO214AA
Microsemi Corporation
    3.05252/pcs
  • 167 pcs
Tuoteparametri
Osa numero MASMBJ11CAE3
Kaksisuuntaiset kanavat 1
Jännite - taaksepäin (tyypillinen) 11V
Jännite - erittely (min) 12.2V
Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 18.2V
Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 33A
Teho - huippukulma 600W
Kapasitanssi @ Taajuus -
Käyttölämpötila -65°C ~ 150°C (TJ)