Koti Tuoteseloste Piirin suojaus TVS - Diodit MASMBG13CAE3
Microsemi Corporation MASMBG13CAE3
Osa numero
MASMBG13CAE3
Valmistaja
Microsemi Corporation
Kuvaus
TVS DIODE 13VWM 21.5VC DO215AA
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
TVS - Diodit
Microsemi Corporation
    2.87952/pcs
  • 177 pcs
Tuoteparametri
Osa numero MASMBG13CAE3
Osan tila Active
Tyyppi Zener
Yksisuuntaiset kanavat -
Kaksisuuntaiset kanavat 1
Jännite - taaksepäin (tyypillinen) 13V
Jännite - erittely (min) 14.4V
Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 21.5V
Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 27.9A
Teho - huippukulma 600W
Power Line Protection No
Sovellukset General Purpose
Kapasitanssi @ Taajuus -
Käyttölämpötila -65°C ~ 150°C (TJ)