Koti Tuoteseloste Piirin suojaus TVS - Diodit MART100KP64AE3
Microsemi Corporation MART100KP64AE3
Osa numero
MART100KP64AE3
Kuvaus
TVS DIODE 64VWM 126VC CASE5A
Tuoteparametri
Osa numero MART100KP64AE3
Kaksisuuntaiset kanavat -
Jännite - taaksepäin (tyypillinen) 64V
Jännite - erittely (min) 71.1V
Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 126V
Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) -
Teho - huippukulma 100000W (100kW)
Kapasitanssi @ Taajuus -
Käyttölämpötila -65°C ~ 150°C (TJ)
Asennustyyppi Through Hole
Pakkaus / kotelo DO-204AR, Axial
Toimittajan laitepaketti Case 5A (DO-204AR)