Koti Tuoteseloste Piirin suojaus TVS - Diodit MALCE75AE3
Microsemi Corporation MALCE75AE3
Osa numero
MALCE75AE3
Kuvaus
TVS DIODE 75VWM 121VC AXIAL
Tuoteparametri
Osa numero MALCE75AE3
Kaksisuuntaiset kanavat -
Jännite - taaksepäin (tyypillinen) 75V
Jännite - erittely (min) 83.3V
Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 121V
Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 12.4A
Teho - huippukulma 1500W (1.5kW)
Power Line Protection No
Sovellukset General Purpose
Kapasitanssi @ Taajuus 90pF @ 1MHz
Käyttölämpötila -65°C ~ 150°C (TJ)